خدمات شرکتی
استان محل کار
گروه شغلی
رده شغلی

خالص دریافتی ماهانه برای شاغلین در حوزه طراحی گرافیک/ طراحی UX و UI

در این گزارشات شما می توانید خالص دریافتی برای گروه شغلی و استان انتخابی خود را مشاهده نمایید.

میانگین حقوق

میلیون تومان

دریافت گزارش شخصی

سال 1402 | میانگین حقوق دریافتی طراحی گرافیک/ طراحی UX و UI

6/0
میلیون تومان
صدک ۱۰
12/5
میلیون تومان
صدک ۵۰
?
میلیون تومان
صدک ۹۰
صدک هایی با کمترین درآمد
صدک هایی با بیشترین درآمد

بر اساس بازار کار امروز یک طراحی-گرافیک-طراحی-ux-و-ui مشابه شما می تواند حداقل 6/0 میلیون تومان حقوق دریافت کند. میانگین حقوق و دستمزد یک طراحی-گرافیک-طراحی-ux-و-ui در استان بطور متوسط 14/4 میلیون تومان است. اگر در حال حاضر دریافتی خالص شما (پس از کسر مالیات و بیمه) بیش‌از 12/5 میلیون تومان است، شما از ۵۰ درصد افراد مشابه خود در طراحی-گرافیک-طراحی-ux-و-ui ، استان و رده موجود در جامعه آماری (ایران‌تلنت) حقوق بیشتری دریافت می کنید.

تفاوت میانگین حقوق دریافتی بر اساس میزان سابقه کار

جهت مشاهده گزارش ابتدا باید ثبت نام کنید

عضویت رایگان

افراد مشابه شما چه حقوقی می گیرند؟

این گزارش بر اساس حقوق واقعی افراد مشابه شما ساخته شده است.

جهت مشاهده گزارش ابتدا باید ثبت نام کنید

عضویت رایگان

حقوق خود را تخمین بزنید و با افراد مشابه مقایسه کنید

بر اساس تخصص، سابقه کار، تحصیلات و سایر ویژگی های خود حقوق منصفانه ای که باید دریافت کنید را تخمین بزنید بعلاوه از حقوق دریافتی افراد مشابه خود مطلع شوید.

اگر کارفرما هستید،اینجا کلیک کنید

حقوق طراحی UI، UX و گرافیست چقدر است؟

برای استخدام به عنوان کارشناس طراحی طراحی UX و UI و یا تغییر محل کار، باید اطلاعاتی خوبی درباره میزان دریافتی خود داشته باشید. در این صفحه می‌توانید به اطلاعات کامل و جامعی از میزان حقوق کارشناس طراحی UX و UI در ایران بر اساس میزان تحصیلات، سمت شغلی، میزان سابقه‌ کاری، بزرگی و کوچکی شرکت و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. داده‌های موجود در این صفحه به افراد فعال در موقعیت شغلی کارشناس طراحی UX و UI کمک می‌کند تا بتوانند به آسانی دریافتی خود را با حقوق افراد مشابه در دیگر شهرها و شرکت‌ها مقایسه کنند. آشنایی با پلتفرم‌های مختلف شبکه اجتماعی و همچنین نرم‌افزارهای دیزاین بر درآمد یک کارشناس طراحی UX و UI تاثیر چشمگیری دارد.

ایران‌تلنت خود را به عنوان مرجعی جامع و شفاف معرفی می‌کند که با کمک آن می‌توانید میانگین حقوق گروه‌های شغلی مختلف را به دست آورید و آنها را با هم مقایسه کنید. هدف اصلی ایران‌تلنت ایجاد شفافیت در مورد نرخ حقوق و دستمزد و همچنین ارائه ساختاری جامع برای مشخص کردن میزان حقوق و عوامل تاثیرگذار روی آن است.

سوالات متداول

برخی از سوالات شما در این بخش پاسخ داده شده است